Urząd Gminy Głowno

Nagłówek

Treść strony

Nagrody Wójta dla najzdolniejszych uczniów w gminie

W dniu 22 czerwca 2018 r. w Ośrodku Upowszechniania Kultury w Bronisławowie odbyła się uroczystość podczas, której Wójt Gminy Głowno Marek Jóźwiak nagrodził najzdolniejszych uczniów z Zespołów Szkolno-Przedszkolnych z terenu naszej gminy.

W tym roku zostało nagrodzonych 55 uczniów, którzy osiągnęli sukcesy w konkurach oraz turniejach na szczeblu powiatowym, wojewódzkim i powiatowym.

Podczas uroczystości Wójt Gminy wyraził dumę oraz pogratulował uczniom wysokich osiągnięć. Wszyscy laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy z wyrazami uznania od Wójta Gminy Głowno oraz nagrody książkowe. Słowa uznania Pan Wójt skierował także do obecnych na sali rodziców uczniów oraz dyrektorów i nauczycieli, dziękując za wspieranie twórczego potencjału oraz serce i trud włożony w proces kształtowania i wychowania młodzieży.

Po części oficjalnej Pan Wójt zaprosił wszystkich zgromadzonych gości na zewnątrz, gdzie został przygotowany grill oraz słodki poczęstunek.

Nagrodzeni laureaci:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie

Konrad Klimczak

II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

 

Flawiusz Jędrzejczyk

III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

 

Cyprian Grzelak

II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

 

Piotr Waldemar Kośmider

Finalista etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. o niepodległość i granice Rzeczpospolitej"

 

Martyna Filipińska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Magdalena Fortuna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

Ilona Jabłońska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Natalia Krystjanik

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Daria Sędzikowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Wiktoria Skowron

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Monika Sokołowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Ewa Wojciechowska

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Wiktoria Małek

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego w piłce nożnej dziewcząt

 

Magdalena Fortuna

I miejsce w Powiatowym Turnieju "Wiedza o bezpieczeństwie w ruchu drogowym"

 

Martyna Filipińska

I miejsce w Powiatowym Turnieju "Wiedza o bezpieczeństwie w ruchu drogowym"

 

Gorący Miłosz

I miejsce w Powiatowym Turnieju "Wiedza o bezpieczeństwie w ruchu drogowym"

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkolicach

Szczepan Zjawiony

Nagroda Specjalna i nagroda Grand Prix podczas Wojewódzkiego konkursu plastycznego „Mały przyrodnik” w ramach „Wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka z Literaturą i Sztuką – Świerszczykowe wierszyki”

 

Miłosz Wieteska

Nagroda Grand Prix podczas Wojewódzkiego konkursu plastycznego na ilustrację do bajki „Grudka i przyjaciele” w ramach „Wojewódzkiego Ekologicznego Dnia Dziecka z Literaturą i Sztuką- Świerszczykowe wierszyki”

I miejsce podczas Finału Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Świerszczykowe wierszyki”

I miejsce podczas konkursu recytatorskiego „Poezja ks. J. Twardowskiego”

 

Sandra Mitek

Wyróżnienie podczas Regionalnego Przeglądu Kolęd w Domaniewicach- zasięg powiatu łowickiego

 

Natalia Dałek

Wyróżnienie podczas Regionalnego Przeglądu Kolęd w Domaniewicach- zasięg powiatu łowickiego

 

Julia Rudnicka

Wyróżnienie podczas Regionalnego Przeglądu Kolęd w Domaniewicach- zasięg powiatu łowickiego

 

Natalia Dąbek

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej kat. Szkoła Podstawowa

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego Biegi Przełajowe dziewcząt – klasyfikacja drużynowa

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego Biegi Przełajowe dziewcząt – indywidualnie

 

Aleksandra Sobieszek

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o HIV/AIDS

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej kat. Szkoła Podstawowa

 

Kinga Sobczak

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej kat. Gimnazjum

 

Jan Dałek

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej kat. Gimnazjum

 

Sebastian Wdowiak

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej kat. Szkoła Podstawowa

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego – Tenis Stołowy chłopców

 

Kacper Rychlik

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy Ekologicznej kat. Szkoła Podstawowa

 

Patrycja Maciak

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego Biegi Przełajowe dziewcząt – klasyfikacja drużynowa

 

Wiktoria Kałuża

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego Biegi Przełajowe dziewcząt – klasyfikacja drużynowa

 

Aleksandra Koślin

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego Biegi Przełajowe dziewcząt – klasyfikacja drużynowa

 

Oliwia Zjawiona

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego Biegi Przełajowe dziewcząt – klasyfikacja drużynowa

 

Amelia Gasik

V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego Biegi Przełajowe dziewcząt – klasyfikacja drużynowa

 

Kacper Dałek

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego – Tenis Stołowy chłopców

 

Bartłomiej Witczak

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zgierskiego – Tenis Stołowy chłopców

 

Jakub Szczepaniak

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Kuba Rudnicki

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Jan Dałek

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Adrian Dziewiór

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Krystian Jóźwiak

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Hubert Nikodemski

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Dawid Nikodemski

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Jakub Plewka

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Kacper Gasik

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Krzysztof Lisiewski

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Wojciech Rudnicki

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Kamil Kwiatkowski

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Filip Dałek

I miejsce Powiatowe Zawody Pożarnicze w grupie MDP chłopcy

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie Głowieńskim

Oskar Krzeszewski

Najlepszy bramkarz X Memoriału im. Leszka Jezierskiego w Aleksandrowie Łódzkim

 

Emilia Kołodziejska  

Wychowanka Klubu Karate Kyokushin Nintai - startująca w konkurencji 5 ulubionych technik zdobyła brązowy medal w VIII turnieju o puchar solny w Wieliczce

 

Helenka Kapka

Wychowanka Klubu Karate Kyokushin Nintai - na VIII turnieju o puchar solny w Wieliczce zdobyła nagrodę dla najmłodszej uczestniczki spośród 407 zawodników

 

Bartosz Kaczorowski

Udział w konkursie „Świerszczykowe Wierszyki” na etapie wojewódzkim

 

Patrycja Krzeszewska

IV miejsce w Wojewódzkim Finale ligi koszykarek U-11 - reprezentująca Alles Basket Głowno

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój pomnik Tadeusza Kościuszki" organizowanym przez Senatora RP Macieja Łuczaka

 

Śliwkiewicz Zuzanna

V miejsce w Wojewódzkim Finale ligi koszykarek U-12 - reprezentująca Alles Basket Głowno

 

Zuzanna Florczyńska

Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Mój pomnik Tadeusza Kościuszki" organizowanym przez Senatora RP Macieja Łuczaka

 

Amelia Bursiak

II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "W kręgu poezji ks. Jana Twardowskiego" w Szkole Podstawowej Nr 2 w Głownie

 

Jan Kapka

Nagroda GRAND PRIX w konkursie plastycznym dla dzieci o tematyce przyrodniczej na ilustrację do zbioru wierszyków przyrodniczych autorstwa Dariusza Staniszewskiego (w ramach projektu „Wojewódzki Ekologiczny Dzień Dziecka z Literaturą i Sztuką – Świerszczykowe wierszyki 2018”

 

Mateusz Warzywoda

II miejsce w Regionalnym Festiwalu Piosenki Polskojęzycznej w Zdunach

III miejsce w  IV Festiwalu Wokalnym dla Dzieci i Młodzieży "Cantus" w Zgierzu

Wyróżnienie w konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży "Muzyczne Potyczki" w Ozorkowie

  • autor: Anna Marciniak, data: 2018-06-22

Fotogaleria:

  • IMG_0128
  • IMG_0129
  • IMG_0130
  • IMG_0131
  • IMG_0132
  • IMG_0133
  • IMG_0134
  • IMG_0135
  • IMG_0136
  • IMG_0137
  • IMG_0138
  • IMG_0139
  • IMG_0140
  • IMG_0141
  • IMG_0142
  • IMG_0143
  • IMG_0144
  • IMG_0145
  • IMG_0146
  • IMG_0147
  • IMG_0148
  • IMG_0149
  • IMG_0150
  • IMG_0151
  • IMG_0152
  • IMG_0153
  • IMG_0154
  • IMG_0155
  • IMG_0156
  • IMG_0157
  • IMG_0158
  • IMG_0159
  • IMG_0160
  • IMG_0161
  • IMG_0162
  • IMG_0163
  • IMG_0164
  • IMG_0165
  • IMG_0166
  • IMG_0167
  • IMG_0168
  • IMG_0169
  • IMG_0171
  • IMG_0172
  • IMG_0173
  • IMG_0174
  • IMG_0175
  • IMG_0176
  • IMG_0177
  • IMG_0178
  • IMG_0179
  • IMG_0180
  • IMG_0181
  • IMG_0182
  • IMG_0183
  • IMG_0184
  • IMG_0185
  • IMG_0186
  • IMG_0187
  • IMG_0188
  • IMG_0189
  • IMG_0190
  • IMG_0191
  • IMG_0192
  • IMG_0194
  • IMG_0195
  • IMG_0196
  • IMG_0197
  • IMG_0198
  • IMG_0199
  • IMG_0200
  • IMG_0201
  • IMG_0202
  • IMG_0203
  • IMG_0204
  • IMG_0205
  • IMG_0206
  • IMG_0207
  • IMG_0208
  • IMG_0209
  • IMG_0210
  • IMG_0211
  • IMG_0212
  • IMG_0213
  • IMG_0214
  • IMG_0215
  • IMG_0216
  • IMG_0217
  • IMG_0218
  • IMG_0219
  • IMG_0220
  • IMG_0221
  • IMG_0222
  • IMG_0223
  • IMG_0224
  • IMG_0225
  • IMG_0226
  • IMG_0227
  • IMG_0228
  • IMG_0229
  • IMG_0230
  • IMG_0231
  • IMG_0232
  • IMG_0233
  • IMG_0234
  • IMG_0235
  • IMG_0236
  • IMG_0237
  • IMG_0238
  • IMG_0239
  • IMG_0240
  • IMG_0241
  • IMG_0242
  • IMG_0243
  • IMG_0245
  • IMG_0246
  • IMG_0247
  • IMG_0248
  • IMG_0249
  • IMG_0250
  • IMG_0251
  • IMG_0252
  • IMG_0253
  • IMG_0254
  • IMG_0255
  • IMG_0256
  • IMG_0257
  • IMG_0258
  • IMG_0259
  • IMG_0260
  • IMG_0261
  • IMG_0262
  • IMG_0263
  • IMG_0264
  • IMG_0265
  • IMG_0266
  • IMG_0267
  • IMG_0268
  • IMG_0269
  • IMG_0270
  • IMG_0271
  • IMG_0272
  • IMG_0273
  • IMG_0274
  • IMG_0275
  • IMG_0276
  • IMG_0277
  • IMG_0278
  • IMG_0279
  • IMG_0280
  • IMG_0281
  • IMG_0282
  • IMG_0283
  • IMG_0284
  • IMG_0285
  • IMG_0286
  • IMG_0287
  • IMG_0288
  • IMG_0289
  • IMG_0290
  • IMG_0291
  • IMG_0292
  • IMG_0293
  • IMG_0294
  • IMG_0295
  • IMG_0296
  • IMG_0297
  • IMG_0298

« wstecz

Dane kontaktowe

Kontakt

Urząd Gminy Głowno

95-015 Głowno
ul. Kilińskiego 2
tel. (42) 719-12-91
tel. (42) 719-13-54
fax (42) 719-20-08
email: sekretariat@gmina-glowno.pl
adres skrytki epuap.gov.pl:  gminaglowno/skrytka/

Urząd Gminy czynny jest w godz. 7:30 - 15:30
Kasa Urzędu czynna jest w godz. 7:30 - 13:00

Konto do wpłat podatków i opłat lokalnych,
opłat skarbowych, za wypisy, za wodę itp.

49 8787 0000 0000 0563 2000 0005

NIP: 733-13-04-861

[obiekt mapy] Mapa określająca położenia budynku Urzędu Gminy Głowno

Stopka

projekt i wykonanie extranet.pl
powered by netadmin 7.12

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.