Urząd Gminy Głowno

Nagłówek

Treść strony

Kontakt


Urząd Gminy Głowno

95-015 Głowno
ul. Kilińskiego 2
tel. (42) 719-12-91
tel. (42) 719-13-54
fax (42) 719-20-08
email: sekretariat@gmina-glowno.pl

Urząd Gminy czynny jest w godz. 7 30 - 15 30
Kasa Urzędu czynna jest w godz. 7 30 - 13 00

Konto do wpłat podatków i opłat lokalnych,
opłat skarbowych, za wypisy, za wodę itp.:

49 8787 0000 0000 0563 2000 0005

NIP: 733-13-04-861

Stanowiska:

Wójt Gminy - Marek Jóźwiak
sekretariat@gmina-glowno.pl

Sekretarz Gminy - Jolanta Szkup
sekretarz@gmina-glowno.pl

Skarbnik Gminy - Cezara Stokowska
stokowska.cezara@gmina-glowno.pl

Radca prawny - Justyna Krawczyk
krawczyk.j@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. pozyskiwania środków zewnętrznych oraz promocji Gminy -  Anna Marciniak
marciniak.anna@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. wymiaru podatków i kasy - Dorota Śliwkiewicz
sliwkiewicz.dorota@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. windykacji należności - __________________________
  ___________________________________

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Urszula Olejniczak
figura.urszula@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Mirosława Cechulska
cechulska.miroslawa@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Marzena Wójcik 
wojcik.marzena@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Agnieszka Michalska 
michalska.agnieszka@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. organizacyjnych, obsługa Rady Gminy i obrony cywilnej - Ireneusz Furga
furga.ireneusz@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. obywatelskich - Krystyna Rutkowska 
rutkowska.krystyna@gmina-glowno.pl

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej - Mariusz Bigos
bigos.mariusz@gmina-glowno.pl

podinspektor ds. ewidencji gruntów - Piotr Antczak
antczak.piotr@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. rozwoju gospodarczego i gospodarki odpadami komunalnymi - Agnieszka Kosiorek
kosiorek.agnieszka@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. gospodarki wodnej i ochrony środowiska - Maciej Olejniczak
olejniczak.maciej@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. kancelaryjnych i kadrowych, Sekretariat - Aneta Jankowska
jankowska.aneta@gmina-glowno.pl

Podinspektor ds. infrastruktury technicznej - Karolina Sobierajska
sobierajska.karolina@gmina-glowno.pl

Informatyk - ________________
  ___________________________________


Lista radnych Rady Gminy Głowno VIII kadencji 2018 - 2023

Nr

Nazwisko i imię

Funkcja

1

Chałubiec Jarosław 

Przewodniczący

2

Dałek Iwona

Członek

3

Dałek Mieczysław

I Wiceprzewodniczący

4

Dąbek Eligiusz

Członek

5

Doardo Marzena

Członek

6

Jankowski Andrzej

Członek

7

Kałuża Piotr

Członek

8

Kierus Piotr

Członek

9

Kowalik Hanna

Członek

10

Krawczyk Dawid

Członek

11

Kulawczyk Dorota

Członek

12

Łukasz Łukasik

Członek

13

Rubaszewski Dawid

Członek

14

Soczyńska Beata   

II Wiceprzewodniczący

15

Wójcik Michał

Członek


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

tel./fax (42) 719-26-46
e-mail: gops.glowno@vp.pl
Kierownik GOPS - Edyta Kaczmarska
Pracownik GOPS - Joanna Michalik
Pracownik GOPS - Zdzisława Kośmider
Pracownik GOPS - Agnieszka Bakalarz


Biblioteka Publiczna w Bronisławowie
oraz
Ośrodek Upowszechniania Kultury w Bronisławowie

95-015 Głowno
Bronisławów 10
tel. (42) 719-15-11
e-mail: oukkultury@wp.pl
e-mail: bibliotekawz@gazeta.pl

Godziny pracy:

BIBLIOTEKA  PUBLICZNA W BRONISŁAWOWIE
Pon.          8 00   -     16 00
Wt.          10 00   -     18 00
Śr.             8 00   -     16 00
Czw.         8 00    -     16 00
Pt.           10 00   -     18 00

OŚRODEK UPOWSZECHNIANIA KULTURY W BRONISŁAWOWIE
Pon.          8 00   -     16 00
Wt.          10 00   -     18 00
Śr.             8 00   -     16 00
Czw.         8 00    -     16 00
Pt.           10 00   -     18 00


Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Zbożkowej

95-015 Głowno
Wola Zbrożkowa 36

Kierownik - Monika Szczęsny

tel./fax (42) 717-20-77


Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lubiankowie:

Dyrektor: Agnieszka Czubiak
95-015 Głowno
Lubianków 45
tel./fax (42) 719-14-85
http://zslubiankow.pl
e-mail: splubiankow@wp.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. A. Mickiewicza w Mąkolicach:

Dyrektor: Wioletta Przyżycka
95-015 Głowno
Mąkolice 96
tel./fax (42) 719-55-45
http://zspmakolice.szkoly.lodz.pl
e-mail: zspmakolice@gmail.com

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie Głowieńskim:

Dyrektor: Krzysztof Fortuna
95-015 Głowno
Popów Głowieński 25
tel./fax (42) 719-55-33
http://www.szkolapopow.pl
e-mail: popow@szkolapopow.pl

  • autor: Tomasz Białek, data: 2016-01-01

Dane kontaktowe

Kontakt

Urząd Gminy Głowno

95-015 Głowno
ul. Kilińskiego 2
tel. (42) 719-12-91
tel. (42) 719-13-54
fax (42) 719-20-08
email: sekretariat@gmina-glowno.pl
adres skrytki epuap.gov.pl:  gminaglowno/skrytka/

Urząd Gminy czynny jest w godz. 7:30 - 15:30
Kasa Urzędu czynna jest w godz. 7:30 - 13:00

Konto do wpłat podatków i opłat lokalnych,
opłat skarbowych, za wypisy, za wodę itp.

49 8787 0000 0000 0563 2000 0005

NIP: 733-13-04-861

[obiekt mapy] Mapa określająca położenia budynku Urzędu Gminy Głowno

Stopka

projekt i wykonanie extranet.pl
powered by netadmin 7.12

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.