Nagłówek

Treść strony

Kontakt


Urząd Gminy Głowno

95-015 Głowno
ul. Kilińskiego 2
tel. (42) 719-12-91
tel. (42) 719-13-54
fax (42) 719-20-08
email: sekretariat@gmina-glowno.pl

Urząd Gminy czynny jest w godz. 7 30 - 15 30
Kasa Urzędu czynna jest w godz. 7 30 - 13 00

Konto do wpłat podatków i opłat lokalnych,
opłat skarbowych, za wypisy, za wodę itp.:

49 8787 0000 0000 0563 2000 0005

NIP: 733-13-04-861

Stanowiska:

Wójt Gminy - Marek Jóźwiak
  sekretariat@gmina-glowno.pl

Sekretarz Gminy - Jolanta Szkup
  sekretarz@gmina-glowno.pl

Skarbnik Gminy - Cezara Stokowska
  stokowska.cezara@gmina-glowno.pl

Radca prawny - Iwona Urban
  urban.iwona@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. pozyskiwania środków zewnętrznych oraz promocji Gminy - Andżelika Michalak
   michalak.andzelika@gmina-glowno.pl
zastępująca: Anna Marciniak
   marciniak.anna@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. wymiaru podatków i kasy - Urszula Olejniczak
  figura.urszula@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. windykacji należności - Dorota Śliwkiewcz
  sliwkiewicz.dorota@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Alina Dałek
  dalek.alina@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Mirosława Cechulska
  cechulska.miroslawa@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Marzena Wójcik 
  wojcik.marzena@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. księgowości budżetowej - Agnieszka Michalska 
  michalska.agnieszka@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. organizacyjnych, obsługa Rady Gminy i obrony cywilnej - Ireneusz Furga
  furga.ireneusz@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. obywatelskich - Krystyna Rutkowska 
  rutkowska.krystyna@gmina-glowno.pl

Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej - Mariusz Bigos
  bigos.mariusz@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. ewidencji gruntów - Piotr Antczak
 antczak.piotr@gmina-glowno.pl

mł. referent ds. rozwoju gospodarczego i gospodarki odpadami komunalnymi - Agnieszka Kosiorek
kosiorek.agnieszka@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. gospodarki wodnej i ochrony środowiska - Maciej Olejniczak
 olejniczak.maciej@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. infrastruktury technicznej - Tomasz Kubiak
kubiak.tomasz@gmina-glowno.pl

Inspektor ds. kancelaryjnych i kadrowych, Sekretariat - Aneta Jankowska 
  jankowska.aneta@gmina-glowno.pl

Informatyk - Tomasz Białek
  bialek.tomasz@gmina-glowno.pl


Lista radnych Rady Gminy Głowno VII kadencji 2014 - 2018

Nr

Nazwisko i imię

Funkcja

1

Chałubiec Jarosław 

Członek

2

Cybulski Jerzy

Członek

3

Dałek Mieczysław

I Wiceprzewodniczący

4

Dąbek Eligiusz

Członek

5

Deka Jolanta

Członek

6

Doardo Marzena

Członek

7

Kałuża Piotr

Członek

8

Kierus Piotr

Członek

9

Kulawczyk Dorota 

Członek

10

Łukasik Łukasz

Przewodniczący

11

Mikołajczyk Władysław

Członek

12

Olejniczak Radosław

Członek

13

Rubaszewski Dawid

Członek

14

Soczyńska Beata   

II Wiceprzewodniczący

15

Zgierski Marek

Członek


Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

tel./fax (42) 719-26-46
e-mail: gops.glowno@vp.pl
Kierownik GOPS - Edyta Kaczmarska
Pracownik GOPS - Joanna Michalik
Pracownik GOPS - Zdzisława Kośmider
Pracownik GOPS - Agnieszka Bakalarz


Biblioteka Publiczna w Bronisławowie
oraz
Ośrodek Upowszechniania Kultury w Bronisławowie

95-015 Głowno
Bronisławów 10
tel. (42) 719-15-11
e-mail: oukkultury@wp.pl
e-mail: bibliotekawz@gazeta.pl

Godziny pracy:

BIBLIOTEKA  PUBLICZNA W BRONISŁAWOWIE
Pon.          8 00   -     16 00
Wt.          12 00   -     20 00
Śr.             8 00   -     16 00
Czw.        12 00   -     20 00
Pt.           12 00   -     20 00

OŚRODEK UPOWSZECHNIANIA KULTURY W BRONISŁAWOWIE
Pon.          8 00   -     16 00
Wt.          12 00   -     20 00
Śr.             8 00   -     16 00
Czw.        12 00   -     20 00
Pt.           12 00   -     20 00


Środowiskowy Dom Samopomocy w Woli Zbożkowej

95-015 Głowno
Wola Zbrożkowa 36

Kierownik - Monika Szczęsny

tel./fax (42) 717-20-77


Zespół Szkół w Lubiankowie:

Dyrektor: Agnieszka Czubiak
95-015 Głowno
Lubianków 45
tel./fax (42) 719-14-85
http://zslubiankow.pl
e-mail: splubiankow@wp.pl

Zespół Szkół Publicznych im. A. Mickiewicza w Mąkolicach:

Dyrektor: Wioletta Przyżycka
95-015 Głowno
Mąkolice 96
tel./fax (42) 719-55-45
http://zspmakolice.szkoly.lodz.pl
e-mail: zspmakolice@gmail.com

Zespół Szkół w Popowie Głowieńskim:

Dyrektor: Krzysztof Fortuna
95-015 Głowno
Popów Głowieński 25
tel./fax (42) 719-55-33
http://www.szkolapopow.pl
e-mail: popow@szkolapopow.pl

  • autor: Tomasz Białek, data: 2016-01-01

Dane kontaktowe

Kontakt

Urząd Gminy Głowno

95-015 Głowno
ul. Kilińskiego 2
tel. (42) 719-12-91
tel. (42) 719-13-54
fax (42) 719-20-08
email: sekretariat@gmina-glowno.pl
adres skrytki epuap.gov.pl:  gminaglowno/skrytka/

Urząd Gminy czynny jest w godz. 7:30 - 15:30
Kasa Urzędu czynna jest w godz. 7:30 - 13:00

Konto do wpłat podatków i opłat lokalnych,
opłat skarbowych, za wypisy, za wodę itp.

49 8787 0000 0000 0563 2000 0005

NIP: 733-13-04-861

[obiekt mapy] Mapa określająca położenia budynku Urzędu Gminy Głowno

Stopka

projekt i wykonanie extranet.pl
powered by netadmin 7.06

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.